Pret krampjiem - magnijs, ātra palīdzība krampju gadījumos - Anti Leg Cramps

Zīmols: Naveh Pharma Ltd.
Preces kods: Anti Leg Cramps
Pieejamība: Ir pieejams
Cena:
13.49€

Bez Nodokļa: 11.15€

Nomoca krampji? krampji kājās

Bieži sastopamies ar krampjiem. Krampji var būt kājās, grūtniecības laikā, sportistiem paaugstinātas slodzes laikā un daudzos citos gadījumos. Krampju cēlonis ir magnija deficīts organismā vai cukura diabēts.

Anti Leg Cramps - 2 kapsulas atbrīvo no krampjiem dažu minūšu laikā!

Anti Leg Cramps ir augstas tīrības pakāpes bāzes magnija sāls no Nāves jūras (kas ir plaši pazīstama ar savu veselīgumu). Produkts bagātināts ar E vitamīnu, kas darbojas kā antioksidants un vitamīnu B6, kas palielina vielmaiņas korekcijas ātrumu un spēj novērst krampjus dažu minūšu laikā.

Magnija deficīts. Vairāk nekā 50% no Rietumu pasaules iedzīvotājiem nesaņem pietiekami daudz magnija ar uzturu un atrodas hroniskās hipomagnēmijas stāvoklī. Diemžēl pat labi sabalansēts ikdienas uzturs nenodrošina pietiekamu magnija uzņemšanu. Magnijs ir ļoti svarīgs normālām organizma funkcijām, un to satur ap 300 fermenti mūsu organisma, bez tā nav iespējama normāla kaulu vielmaiņa, tas nodrošina neiromuskulāro atslābumu, un pilda vēl vairākas būtiskas funkcijas. Pieaugušajiem dienas deva ir 350 mg brīvā magnija (1 kapsula Anti Leg Cramps satur190 mg brīvā magnija) un papildus var droši uzņemt vēl līdz 1000 mg dienā.

 

Kā var izvairīties no krampjiem kājās? 

Uz jautājumiem atbild Dr. Med Indra Štelmane, Latvijas Diabēta Federācijas prezidente

Krampji kājās ir diezgan izplatīta parādība. Tie rodas savelkoties kāju muskuļiem un palēninoties asins cirkulācijai. Nereti tieši pacienti ar cukura diabētu  cieš no muskuļu krampjiem kājās  - tie bieži parādās naktīs vai rīta agrumā. Krampji traucē miegu un rada diskomfortu rītos, sabojājot arī jaunās dienas sākumu. Ne viens vien aizdomājas, kādi ir biežo krampju cēloņi un kā no tiem izvairīties!

Kāds ir biežo krampju cēlonis?

Viens no iemesliem, kāpēc cilvēkam vispār rodas krampji, ir nepietiekama B grupas vitamīnu un Magnija trūkums organismā. B grupas vitamīni nodrošina normālu vielu maiņu nervu šūnas un normalizē nervu impulsu plūsmu kāju nervos.  Savukārt Magnijs veicina muskuļu atslābināšanās spēju. Magnija rezerves atrodas kaulos, muskuļos un mīkstajos audos. Tieši pētījumos noskaidrots, ka 14-38% pacientu ar 2. tipa diabētu organismā magnija daudzums ir samazināts. Lai gan magnija noteikšana laboratorijā nav sarežģīta, šo izmeklējumu ikdienā pacientiem nozīmē reti. Magnija trūkumam ir vairāki iemesli  -  pacientiem ar 2. tipa diabētu magnijs tiek izvadīts no organisma pastiprināti: pirmkārt, magnijs tiek izvadīts ar urīnu, otrkārt, diabēta pacientiem nereti ir gremošanas un vēdera izejas traucējumi, kā arī magnijs sliktāk uzsūcas no zarnu trakta, treškārt, arī insulīna deficīts un rezistence arī veicina magnija daudzuma pazemināšanos organismā. Speciālisti uzskata, ka ikdienā vīriešiem vajadzētu uzņemt vismaz 400-420 mg un sievietēm 310-360 mg brīvā magnija.

Ko darīt?

Ir ļoti svarīgi apzināties, ka magnijs ikdienas  pārtikas produktos nepietiek, tāpēc būtu naivi cerēt, ka ar uztura palīdzību  iespējams tikt pie nepieciešamās magnija dienas devas. Tāpēc Magnijs viennozīmīgi ir jāuzņem papildus. Papildus ir jāuzņem arī B6 un E vitamīnus, jo tie paātrina magnija uzsūkšanos un nepieciešami nervu šūnām, bet E vitamīns zināms kā spēcīgs antioksidants.

Kādus magnija preparātus izvēlēties?pret krampjiem

Labi sabalansētiem magniju saturošiem uztura bagātinātājā jābūt 100% tīram, dabīgam magnija hidroksīdam, kas ir iegūts no dabīgiem avotiem (piemēram, Nāves jūras), B6 un E vitamīniem, kas paātrina magnija uzsūkšanos un stimulē asins cirkulāciju muskuļos, tādējādi pastiprinot magnija efektivitāti. Ir jāuzsver arī tas, ka šiem uztura bagātinātājiem nav jāsatur nekādas mākslīgas krāsvielas, konservantus, dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas un saistvielas. Tiem jābūt pilnīgi tīriem un dabīgiem produktiem ar brīvā magnija saturu virs 300 mg diennaktī, kas garantē ātru iedarbības efektu. 

Vai tikai cukura diabēta slimniekiem?

Uztura bagātinātāji ar magnija oksīdu un vitamīniem B6 un E ir piemēroti gan cukura diabēta  pacientiem, gan grūtniecēm, gan sportistiem, gan pensionāriem, gan veģetāriešiem, kā arī cilvēkiem, kam ir konstatēts magnija trūkums, bet, kas nevēlas lietot ķīmiskus preparātus.

 

 

 


 

Cita papildus informācija par magniju un tā pielietojumu.

Svarīgi zināt tieši kāda magnija sāls tiek izmantota?

Magnija produktos tiek izmantoti dažādi tā sāļu veidi. No tā, kāds sāļu veids ir produkta sastāvā, ir atkarīga  efektivitāte! Sāļu veids nosaka, kā uzņemtais magnijs uzsūksies - cik izteikts un ātrs būs efekts. Anti Leg Cramps sastāvā ir tīrs dabīgs magnija hidroksīds ar 42%  brīvā Mg saturu.

magnija deficītsAnti Leg Cramps ir Jums nepieciešams, ja Jūs vērojat kādu no magnija deficīta pazīmēm:

nogurumu un nespēku; elektrolītu līdzsvara traucējumus; samazināta enerģijas ieguves vielmaiņa; nervu sistēmas darbības traucējumi; pavājināta muskuļu darbība; traucēta olbaltumvielu sintēze; psiholoģisko funkciju traucējumi; kaulu un zobu problēmas. Magnijs nepieciešams arī šūnu dalīšanās procesam.

 

Vitamīnu piedevas nodrošina papildus efektus:

  • E vitamīns veicina šunu aizsardzību pret oksdatīvo stresu un B6 vitamīns veicina hormonu darbības regulāciju; 
  • samazina nogurumu un nespēku;
  • veicina normālu imūnsistēmas darbību;
  • veicina normālu cisteīna sintēzi un nodrošina homocisteīna vielmaiņu;
  • nodrošina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu;
  • veicina normālu nervu sistēmas darbību;
  • veicina sarkano asinsķermenišu normālu veidošanos;
  • nodrošina olbaltumvielu un glikogēna normālu vielmaiņu un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas.

Pat tad, ja nezināt sūdzību īsto iemeslu, Anti Leg Cramps ir pareizā izvēle!

Magnija deficīts bieži izpaužas kā nakts krampji kājās, kas ir sāpīgas epizodes, kas parasti ilgst pāris minūtes, ko izraisa pēkšņas, spēcīgas piespiedu muskuļu vai muskuļu grupas savilkumi. Mazāk intensīvas nepatīkamas izjūtas kājas sauc par nemierīgo kāju sindromu jeb NKS. NKS tiek saistīts ar hronisko nogurumu darbā un ar nepareizu darba pozu. Ilgstoša sēdēšana, viena poza bez pārtraukuma (lidmašīna,mašīnā,tēatri,birojā)arī var izsaukt NKS. Pie NKS kāju asinsrite ir samazināta un rodas sastrēgums vēnās. Abas problēmas ir plaši izplatītas un mokošas, tās biežāk ir sastopamas fiziski aktīviem cilvēkiem, kā arī pieaug ar vecumu, ietekmējot 30% cilvēku virs sešdesmit gadu vecuma un 50% cilvēku, kas vecāki par astoņdesmit gadiem. Visbiežākie iemesli kāju krampjiem un nemierīgo kāju sindromam ir magnija trūkums, palēnināta asinsrite kājās dažādu iemeslu dēļ un intensīva fiziskā aktivitāte (divritenis, skriešana, peldēšana, u.c.), kas palielina magnija patēriņu.

Latvijā nopērkamo produktu salīdzinājums:

Populāras magnija tabletes

Mg2+ = 48 mg (magnija citrāts)

Piridoksīns (B6 vitamīns) = 5 mg

Anti Leg Cramps (kapsulas)

Mg2+ = 190 mg (magnija hidroksīds)

Piridoksīns (B6 vitamīns) = 10 mg

Dl–alfa-tokoferol acetats(E vitamīns) = 50 mg

Anti Leg Cramps priekšrocības: 100% tīrs dabīgs magnija  hidroksīds Nāves jūras ar 42% brīvā Mg saturu, kas ir pilnīgi bez jebkādām piedevām, sāls, cukura, konservantiem, mākslīgām krāsvielām, rauga, kviešiem, lipekļa, saistvielām, dzīvnieku izcelsmes produktiem, kukurūzas, piena un sojas produktiem - gremošanai neitrāls.

Pagaidām nepārspēts iedarbības ātrums un efektivitāte: mēs esam pārliecināti, ka lietojot Anti Leg Cramps, tas palīdzes Jums ik reizi, kad Jūs to ieņemsit. Vēl vairāk – magnija deficīta gadījumā tūlītējie rezultāti sagaidāmi jau no pirmā mēģinājuma.

 

Magnijs un sievietes....

Cilvēka organismā magnijs ir 21 – 28 grami. Puse no tā atrodas kaulos, viena trešdaļa sirds un skeleta muskuļos, bet pārējais asins plazmā un citos audos. Magnija joni atrodas intracelulāri - šūnās. Magnija jonu darbības rezultātā cilvēka organismā samazinās nervu sistēmas uzbudināmība, kā arī skeleta un gludās muskulatūras tonuss. Magnija joni veicina kālija jonu iekļūšanu šūnās un kalcija jonu izdali no organisma caur nierēm. Magnija trūkuma gadījumā var attīstīties nieru hiperkalcinoze, muskuļu krampji un asinsvadu spazmas. Magnijs neuzkrājas un netiek sintezēts cilvēka organismā.

No praktiskā viedokļa svarīga ir magnija jonu ietekme uz gremošanas traktu, centrālo nervu sistēmu, dzemdes muskulatūras slāni un asinsrites sistēmu. Magnija iedarbība uz šīm sistēmām ir atkarīga no tā devas un ievadīšanas veida organismā. Magnijs nodrošina neiromuskulāro atslābumu, kā arī samazina asinsspiedienu un aterosklerozes attīstību.

Būtiska ir magnija preparātu ietekme uz dzemdes muskulatūru. Tie samazina dzemdes muskulatūras uzbudināmību grūtniecības laikā. Visbiežākais iemesls ir auglis, kas attīstoties patērē lielu magnija daudzumu un rada magnija deficītu. Tāpēc tos pielieto draudošas grūtniecības pārtraukšanās gadījumos un priekšlaicīgu dzemdību novēršanai. Draudošas grūtniecības gadījumā tiek nozīmēts arī vitamīnu E.

Tā kā magnijs ietekmē arī skeleta muskulatūru, tad tā preparātus nozīmē arī kāju krampju gadījumos, kas nereti parādās grūtniecības laikā. Bieži vien krampji parādās tāpēc, ka trūkst ne tikai magnijs, bet arī B6 vitamīns. Magnijs un B6 vitamīns savstarpēji papildina uzsūkšanās spējas.

Magnija uzsūkšanās spējas cilvēka organismā mazina pārāk liels kalcija, fosfora, tauku, olbaltumvielu daudzums organismā, kofeīnu saturošu dzērienu un diurētisku līdzekļu lietošana, kā arī stress, nepilnvērtīgs uzturs un bieža vēdera izeja. Liela daļa iedzīvotāju nesaņem pietiekami pilnvērtīgu uzturu un līdz ar to magniju, B grupas vitamīnus un vitamīnu E.

Tāpēc grūtniecības laikā, lai mazinātu dzemdes muskulatūras tonusu, likvidējot draudus tās pārtraukšanai, ir iesakāms lietot kombinēts preparāts, kurš satur magniju, B6 vitamīnu, kas palielina magnija uzsūkšanās ātrumu, un E vitamīnu, kas nodrošina sinerģisku efektu ar magniju.

Ikvienam cilvēkam, taču īpaši grūtniecēm, vēlams lietot papildus uzturam magniju, B grupas vitamīnu preparātus, pavasara, vēlā rudens un ziemas periodos. 

Ražotājs: Naveh Pharma Ltd., Netanya, Israel.

Latvijas iedzīvotāji ciena kvalitāti un ir novērtējuši šo produktu un tā augsto kvalitāti.

Anti Leg Cramps

Rakstīt atsauksmi


Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu no redzamā attēla: